...
Zacznij sprzedawać przez internet  

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Budując platformę e-commerce nie chodzi tylko o wykonanie ładnego projektu i jego wdrożenie. Zdajemy sobie sprawę, że sklep musi być intuicyjny i atrakcyjny dla klienta, ale również prosty w obsłudze i mieć potencjał na przyszły rozwój. 

Doskonale wiemy, że będziesz potrzebował naszego wsparcia i po uruchomieniu sklepu internetowego jesteśmy w stanie Ci je zapewnić. Tworzenie sklepów internetowych to skomplikowany proces, pomożemy Ci go przejść!

Wizualizacja strony głównej sklepu internetowego Birzu Pracownia
Wizualizacja strony głównej sklepu internetowego Birzu Pracownia

Tworzenie sklepów internetowych

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Projektujemy nowoczesne sklepy internetowe dostosowane do klientów i gotowe do sprzedaży. Rozumiemy, że nasi klienci często dopiero rozpoczynają swoją drogę ze sprzedażą online, dlatego krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces budowy i rozwoju własnego sklepu internetowego.

Sklepy internetowe

Zaprojektujemy i stworzymy sklep internetowy dopasowany do potrzeb Twojego biznesu.

Platformy kursowe

Stworzymy platformę sprzedaży kursów online, na której podzielisz się wiedzą i zarobisz na tworzonych materiałach.

Automatyzacja

Wdrożymy automatyzację powtarzalnych czynności takich jak np. wysyłka faktur, czy generowanie etykiet kurierskich.

Wsparcie techniczne

Pomożemy Ci w stawianiu pierwszych kroków w sprzedaży online. Doradzimy najlepsze techniki i rozwiązania.

Jaki jest dobrze zaprojektowany sklep internetowy?

Konkurencja nie śpi i aby móc z nią rywalizować musisz zadbać o kilka najważniejszych aspektów związanych ze sprzedażą online. Dobry sklep internetowy to taki, który jest stworzony dla Twojej grupy docelowej. Przecież całkiem inaczej zaprezentujesz produkt studentom niż osobom w wieku emerytalnym. Świadomość tego, do kogo kierujesz swoją ofertę jest niezwykle ważna na etapie projektowania sklepu internetowego.

Tworzenie sklepów internetowych to przede wszystkim dbanie o łatwość dokonania zakupu, nie mówiąc już o responsywności.

Całkiem tego sporo, prawda? A to tylko wierzchołek góry lodowej. Umów bezpłatną konsultację i porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Mockup przedstawiający sklep internetowy juliaflorczak.com - realizację Agencji Kreatywnej BrandRocks

Jak pozyskać klientów sklepu internetowego?​

Sprawdź co musisz wiedzieć 👇​

Tworzenie sklepów internetowych i ich rozwój wymaga regularnego prowadzenia działań marketingowych. Wybór odpowiednich strategii zależy od Ciebie, a najpopularniejsze z nich to m.in:

Faktem jest, że najskuteczniejszą metodą pozyskiwania klientów będzie łączenie dostępnych metod i narzędzi i ciągłe ich testowanie, aby osiągać jak najlepsze wyniki. Osiągnąć je możesz przy pomocy specjalistów.

E-commerce i platformy sprzedażowe

Nasz proces tworzenia sklepów internetowych!

01

Analiza potrzeb

Poznamy Twój biznes i wspólnie określimy, jak ma wyglądać, oraz jakich usprawnień potrzebuje Twój sklep internetowy lub platforma kursowa.
02

Prace koncepcyjne

Na podstawie wcześniejszych ustaleń, stworzymy propozycję struktury sklepu internetowego. Określimy strategię działania i najważniejsze aspekty współpracy.
03

Projektowanie

Zaprojektujemy funkcjonalny sklep internetowy lub platformę kursową, która będzie dopasowana do Twojej firmy oraz potrzeb i preferencji grupy docelowej.

04

Wdrożenie

Po zatwierdzeniu projektu wdrożymy Twój nowy sklep internetowy. Upewnimy się, co do jego prawidłowego działania i będziemy służyć pomocą w razie potrzeby.

4 powody, dlaczego warto z nami współpracować

Stawiamy na aspekty, które pomagają w skutecznej współpracy. Dowiedz się na co możesz liczyć, wybierając nasze usługi.

Nasza agencja dostosowuje swoje działania do Twojego biznesu, zdając sobie sprawę, że każda firma jest unikalna. Oferujemy profesjonalne tworzenie sklepów internetowych, które są opracowane z myślą o osiągnięciu Twoich konkretnych celów biznesowych.

Skupiamy się na potrzebach Twojej grupy docelowej i tworzymy sklepy internetowe, które efektywnie docierają do Twoich klientów. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam dostosować treści, projektowanie graficzne oraz strategie marketingowe do preferencji Twoich odbiorców, co pozwala na skierowanie sklepu internetowego do właściwych osób, generując większe zaangażowanie i konwersje.

Otwarta komunikacja i partnerskie relacje to klucz do naszej efektywnej współpracy. Nasz zespół jest gotowy do słuchania Twoich potrzeb i pomagania w ustalaniu celów projektu. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możesz liczyć na pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań, a także na regularne aktualizacje dotyczące postępu projektu. Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania!

Nasze sklepy internetowe są projektowane od podstaw, co gwarantuje unikalność rozwiązania. Nie stosujemy gotowych szablonów. Tworzymy strony internetowe, które idealnie pasują do Twojej marki i jej wartości. Tworzenie sklepów internetowych w BrandRocks obejmuje analizę Twojego biznesu, identyfikację celów i potrzeb, a następnie przygotowanie spersonalizowanego projektu, który spełni Twoje oczekiwania. Nasze doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dla firm pozwala nam dostarczać rozwiązania, które efektywnie reprezentują Twoją markę i przyciągają uwagę klientów.

Porozmawiajmy o nowym sklepie internetowym dla Twojej firmy!

Skontaktujemy się aby ustalić najlepszą dla Ciebie formę kontaktu i umówić konsultację. To do niczego nie zobowiązuje!

Opinie klientów

Sprawdź, jak się z nami pracuje

Może zainteresować Cię również