...
Wizualizacja strony internetowej dla firmy Zdrowy Relax

Strona internetowa dla gabinetu masażu

Zdrowy Relax

Zdrowy Relax to gabinet masażu w Rzeszowie oferujący szereg zabiegów leczniczych i relaksacyjnych. W tym miejscu znajdziesz chwilę wytchnienia od dolegliwości bólowych oraz odpoczniesz od codziennych zmartwień.

Aby budować wizerunek gabinetu w internecie i docierać do nowych klientów zaprojektowaliśmy stronę internetową firmy i pomogliśmy w obsłudze popularnych narzędzi marketingowych.

Zakres współpracy

W ramach współpracy powstała profesjonalna strona internetowa dopasowana do potrzeb firmy. Umieszczono na niej najważniejsze informacje na temat oferty gabinetu oraz możliwości zapisu na poszczególne usługi.

Dodatkowo pomogliśmy w konfiguracji Profilu Firmy w Google i przeszkoliliśmy personel z jego obsługi.

Sprawdź efekt współpracy: zdrowy-relax.pl

Wizualizacja strony internetowej na urządzeniach mobilnych - Zdrowy Relax

Klient o współpracy

„Firma godna polecenia! Bardzo starannie i sumiennie Pan Adrian podszedł do naszej strony. Na samym początku naszej współpracy dostaliśmy wskazówki, jakiej informacji potrzeba, żeby strona nabrała całej gamy i informacji dla naszych klientów. Oprócz strony została nam zrobiona wizytówka na Google, żeby nasz klient mógł bezproblemowo do nas trafić i wpisywać swoje opinie. Dziękujemy bardzo Waszej firmie i życzymy dużo pozytywnych i zadowolonych klientów!!!”

Julia Mazurek - Właściciel

Żółty wykrzyknik - znak rozpoznawczy agencji Kreatywnej Brandrocks.
Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź pozostałe realizacje

Zastanawiasz się nad współpracą?​

Wykonamy dla Ciebie stronę internetową! sklep internetowy! e-mail marketing! content marketing!

Jeśli szukasz agencji kreatywnej, która nie tylko pomoże Ci z marketingiem internetowym Twojej firmy, ale także będzie partnerem, na którym możesz polegać, to jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

Działamy lokalnie w Rzeszowie i w pełni zdalnie. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe.