...

Strona internetowa dla trenera personalnego

Trenuj Na Maxa

Trener personalny Max Kaszyca pomaga swoim podopiecznym w metamorfozie sylwetki poprzez zrzucenie zbędnych kilogramów oraz budowę jakościowej masy mięśniowej, a także w walce z bólem utrudniającym codzienne funkcjonowanie.

Specjalnością Maxa jest przygotowanie podopiecznych do testów sprawnościowych, przeprowadzanych podczas rekrutacji do służb mundurowych.

Celem współpracy podjętej współpracy było stworzenie strony i sklepu internetowego dla trenera personalnego umożliwiającego zakup indywidualnych planów treningowych, a także pakietów współpracy online.

Zakres współpracy

W ramach realizacji wykonany został sklep internetowy sprzedający indywidualne plany treningowe oraz pakiety współpracy online. W witrynie umieszczony został blog, na którym publikowane są merytoryczne artykuły.

Stworzone zostały formularze, dzięki którym klienci regularnie raportują efekty współpracy. Wykonaliśmy również szablon planu treningowego dla podopiecznych Maxa.

W sklepie zainstalowano narzędzia analityczne umożliwiające skuteczne prowadzenie przyszłych działań marketingowych.

Sprawdź efekt współpracy: trenujnamaxa.pl

Wizualizacja widoku mobilnego strony internetowej trenujnamaxa.pl wykonanej przez BrandRocks

Klient o współpracy

„Współpraca z BrandRocks to czysta przyjemność. Na każdym kroku dbają o klienta, gdy czegoś nie wiedziałem to zawsze mogłem liczyć na pomoc. Współpraca przebiegła sprawnie, łatwy kontakt, rzetelna wiedza i ogromne doświadczenie. Polecam rękami i nogami 💪🏻”

Maksymilian Kaszyca - Własciciel

Żółty wykrzyknik - znak rozpoznawczy agencji Kreatywnej Brandrocks.
Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź pozostałe realizacje

Zastanawiasz się nad współpracą?​

Wykonamy dla Ciebie stronę internetową! sklep internetowy! e-mail marketing! content marketing!

Jeśli szukasz agencji kreatywnej, która nie tylko pomoże Ci z marketingiem internetowym Twojej firmy, ale także będzie partnerem, na którym możesz polegać, to jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

Działamy lokalnie w Rzeszowie i w pełni zdalnie. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe.