Strona internetowa dla kandydata na prezydenta Rzeszowa

Jacek Strojny

Jacek Strojny to profesor o bogatym doświadczeniu, specjalizujący się w zarządzaniu projektami, zarządzaniu publicznym i rozwoju regionalnym. Swoją karierę akademicką rozpoczął po ukończeniu studiów z zarządzania i marketingu, zdobywając doktorat i habilitację w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Ceniony za indywidualne podejście do badań i zaangażowanie w rozwój nauk o zarządzaniu.

Projektując stronę dla Jacka, skupiliśmy się na zapewnieniu łatwej nawigacji i dostępności informacji, aby każdy odwiedzający mógł bez problemu poznać jego program wyborczy i sylwetkę kandydata.

Zakres współpracy

Przy współpracy z Jackiem stworzyliśmy funkcjonalną stronę internetową. Projekt graficzny został zrealizowany z dbałością o szczegóły, zgodnie z wytycznymi. Strona posiada wpięte narzędzia analityczne do monitorowania ruchu oraz pomocne w prowadzeniu przyszłych kampanii reklamowych. Całość tworzy spójną i funkcjonalną platformę dostosowaną do potrzeb użytkowników i celów kampanii Jacka Strojnego.

Sprawdź efekty współpracy: https://jacekstrojny.pl

„Współpraca z BrandRocks to dla nas strzał w dziesiątkę! Terminowość i kreatywność były dla nas niezwykle ważne, a właśnie tym może pochwalić się Adrian. Ograniczał nasze zaangażowanie do minimum, wychodził z wieloma ciekawymi propozycjami rozwiązań, by finalnie oddać nam stronę spełniającą wszystkie nasze oczekiwania.”

Jacek Strojny

Żółty wykrzyknik - znak rozpoznawczy agencji Kreatywnej Brandrocks.
Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź pozostałe realizacje

Zastanawiasz się nad współpracą?​

Wykonamy dla Ciebie stronę internetową! sklep internetowy! e-mail marketing! content marketing!

Jeśli szukasz agencji kreatywnej, która nie tylko pomoże Ci z marketingiem internetowym Twojej firmy, ale także będzie partnerem, na którym możesz polegać, to jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

Działamy lokalnie w Rzeszowie i w pełni zdalnie. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe.