...

Strona internetowa dla biura rachunkowego

ZeroPitu

ZeroPitu to biuro rachunkowe z Rzeszowa, specjalizujące się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Firma oferuje kompleksową obsługę księgową, podatkową i kadrowo-płacową, zarówno stacjonarnie, jak i online.

Współpracując z Karolem podjęliśmy się wyzwania odświeżenia dotychczasowej strony internetowej. Wykonaliśmy nowoczesną, intuicyjną witrynę, która odzwierciedla profesjonalizm i kompleksowość usług ZeroPitu. Zadbaliśmy o konfigurację Profilu Firmy w Google i wdrożyliśmy usługę Google Workspace.

Sprawdź efekt współpracy: https://zeropitu.pl

Zakres współpracy

Projektując stronę internetową dla ZeroPitu wykonaliśmy następujące prace:

  • Projektowanie strony internetowej: Stworzyliśmy responsywną stronę internetową, która zapewnia łatwy dostęp do informacji o oferowanych usługach i pozwala na efektywną komunikację z klientami.
  • Tworzenie treści na stronę: Opracowaliśmy atrakcyjne i profesjonalne treści, które dokładnie opisują usługi księgowe oferowane przez ZeroPitu i są skoncentrowane na problemach i obawach grupy docelowej.
  • Konfiguracja Profilu Firmy w Google: Utworzyliśmy i zoptymalizowaliśmy Profil Firmy w Google, co zwiększa widoczność firmy w wyszukiwarce oraz na mapach, ułatwiając klientom kontakt i lokalizację biura.
  • Konfiguracja Google Workspace: Wdrożyliśmy Google Workspace, zapewniając efektywną organizację pracy, zarządzanie dokumentacją oraz komunikację z klientami i wewnątrz firmy.

Klient o współpracy

„Jestem mega zadowolony ze współpracy, dużo kreatywnych pomysłów co przekuło się w super dopracowaną stronę.”

Karol Pieniążek - Właściciel

Żółty wykrzyknik - znak rozpoznawczy agencji Kreatywnej Brandrocks.
Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź pozostałe realizacje

Zastanawiasz się nad współpracą?​

Wykonamy dla Ciebie stronę internetową! sklep internetowy! e-mail marketing! content marketing!

Jeśli szukasz agencji kreatywnej, która nie tylko pomoże Ci z marketingiem internetowym Twojej firmy, ale także będzie partnerem, na którym możesz polegać, to jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

Działamy lokalnie w Rzeszowie i w pełni zdalnie. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe.