...

Strona internetowa dla szkoły językowej

On The Spot

On The Spot to szkoła języka angielskiego, prowadzona przez grupę pasjonatów językowych. Zajęcia są pełne interakcji, historyjek i ciekawych wyzwań, zachęcając do regularnego uczestnictwa. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe w pełni zdalnie.

Rozpoczynając współpracę z Julią, podjęliśmy wyzwanie przygotowania prostego, a jednocześnie wyróżniającego się designu. Projekt oparliśmy o dostarczoną nam identyfikację wizualną.

Zakres współpracy

Dla firmy 'On The Spot’ wdrożyliśmy nową, profesjonalną stronę internetową. Witryna została starannie zaprojektowana i dostosowana do potrzeb szkoły językowej oraz prawidłowego wyświetlania na wszystkich urządzeniach.

Wdrożony został również system mailingowy – MailerLite, a także formularze zapisu na newsletter. Dodatkowo, skonfigurowano szablon wiadomości powitalnej, który może być używany do regularnych kampanii mailowych. To narzędzie pozwoli na utrzymanie stałego kontaktu z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Aby efektywnie monitorować ruch na stronie internetowej oraz prowadzić przyszłe działania reklamowe, skonfigurowano narzędzia analityczne.

Sprawdź efekt współpracy: onthespotschool.pl

Klient o współpracy

„Jestem wymagająca względem tego typu współprac, a tutaj nawet nie miałabym się do czego przyczepić. Od samego początku do końca Adrian jest o krok przede mną, informuje co trzeba zrobić a co odradza. Świetny specjalista z szeroką wiedzą i kompleksowym wsparciem :)”

Julia Florczak - Właściciel

Żółty wykrzyknik - znak rozpoznawczy agencji Kreatywnej Brandrocks.
Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź pozostałe realizacje

Zastanawiasz się nad współpracą?​

Wykonamy dla Ciebie stronę internetową! sklep internetowy! e-mail marketing! content marketing!

Jeśli szukasz agencji kreatywnej, która nie tylko pomoże Ci z marketingiem internetowym Twojej firmy, ale także będzie partnerem, na którym możesz polegać, to jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

Działamy lokalnie w Rzeszowie i w pełni zdalnie. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe.