...

Interaktywna platforma kursów online

Manikurs

Nasza współpraca z manikurs.pl obejmowała modyfikację dotychczasowej strony internetowej i platformy kursów online. Od 2019 roku, prowadząc intensywne szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, Justyna Wróblewska-Ryś przekazała swoją wiedzę prawie 1000 kursantek, przechodząc drogę od samouka do właścicielki własnego salonu. Na pewnym etapie swojego rozwoju, stanęła przed potrzebą klarownego przedstawienia swojej oferty w internecie.

Zakres współpracy

Współpracując z manikurs.pl, naszym celem był redesign dotychczasowej strony internetowej. Połączyliśmy ofertę kursów stacjonarnych ze stylizacji paznokci, jak również interaktywną platformę kursów online.

Nasze działania skupiły się na zaprojektowaniu intuicyjnej i estetycznej strony, która umożliwia łatwy dostęp do szerokiej gamy szkoleń. Ta nowoczesna platforma zachęca do pogłębiania umiejętności i eksploracji nowych technik, stanowiąc solidną bazę wiedzy dla zarówno początkujących, jak i doświadczonych stylistek.

Oprócz technicznego aspektu projektu, kluczowym elementem było opracowanie treści, które odzwierciedlają pasję i profesjonalizm marki.

Sprawdź efekt realizacji: https://manikurs.pl

Klient o współpracy

Żółty wykrzyknik - znak rozpoznawczy agencji Kreatywnej Brandrocks.
Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź pozostałe realizacje

Zastanawiasz się nad współpracą?​

Wykonamy dla Ciebie stronę internetową! sklep internetowy! e-mail marketing! content marketing!

Jeśli szukasz agencji kreatywnej, która nie tylko pomoże Ci z marketingiem internetowym Twojej firmy, ale także będzie partnerem, na którym możesz polegać, to jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

Działamy lokalnie w Rzeszowie i w pełni zdalnie. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe.