...

Strona internetowa dla kancelarii finansowej

Aktywum

Aktywum to Twój zaufany partner w dziedzinie finansów, oferujący szeroki zakres rozwiązań kredytowych, leasingowych i pożyczkowych. Posiadając w swojej ofercie pozycje wielu banków i instytucji finansowych, Aktywum wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta i profesjonalizmem.

Rozpoczynając współpracę z Aktywum mieliśmy na celu podkreślenie ich bogatego doświadczenia, różnorodności oferty oraz profesjonalizmu zespołu. Projektując witrynę, skupiliśmy się na zapewnieniu łatwej nawigacji i dostępności informacji, aby każdy odwiedzający mógł bez problemu znaleźć interesujące go rozwiązania finansowe.

Zakres współpracy

Współpracując z Aktywum skupiliśmy się na stworzeniu nowoczesnej strony internetowej. Wykonaliśmy projekt graficzny i wdrożyliśmy go zgodnie z pierwotnymi założeniami.

W ramach realizacji skonfigurowaliśmy system mailingowy – MailerLite, a także segmentację grup odbiorców przy pomocy formularzy zamieszczonych na stronie. Wdrożyliśmy również obsługę bloga.

Aby efektywnie monitorować ruch na stronie internetowej oraz prowadzić przyszłe działania reklamowe, skonfigurowano narzędzia analityczne.

Sprawdź efekty współpracy: https://aktywum.pl

Klient o współpracy

„Serio, serio polecam tę agencję! Znacznie przewyższyli moje oczekiwania, a ja miałem oczekiwania wyższe niż najwyższa góra Himalaje. 🏔️😄 Profesjonalizm na poziomie guru jogi, a kreatywność, jakby Picasso zaczął projektować strony internetowe!

BrandRocks to ekipa, która nie tylko zna się na rzeczy, ale też potrafi wyczarować coś niesamowitego. Efekty? No, powiem tak – moja strona wygląda teraz jak strona ze snu. Przy okazji chciałem podziękować za cierpliwość przy moich kaprysach – równie rzadko spotykanej jak jednorożce na ulicy. 🦄💻

W skrócie: jeśli szukasz agencji, która dostarczy nie tylko stronę internetową, ale i dobre humory, to BrandRocks to strzał w dziesiątkę! 👍🚀

Pozdrawiam z uśmiechem na twarzy.”

Kinga Jurkiewicz - Prezes zarządu Aktywum sp. z o. o.

Żółty wykrzyknik - znak rozpoznawczy agencji Kreatywnej Brandrocks.
Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź pozostałe realizacje

Zastanawiasz się nad współpracą?​

Wykonamy dla Ciebie stronę internetową! sklep internetowy! e-mail marketing! content marketing!

Jeśli szukasz agencji kreatywnej, która nie tylko pomoże Ci z marketingiem internetowym Twojej firmy, ale także będzie partnerem, na którym możesz polegać, to jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

Działamy lokalnie w Rzeszowie i w pełni zdalnie. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe.