...

Sklep internetowy dla producenta drożdży piwowarskich

Yeast Side Labs

Yeast Side Labs to butikowy dostawca płynnych drożdży piwowarskich, który zajmuje czołową pozycję na europejskiej scenie warzenia piwa rzemieślniczego. Firma została założona w 2023 roku przez pasjonata nauki, którego główną misją jest umożliwienie piwowarom, tworzenia wyjątkowych i najwyższej jakości piw.

YSL to nie tylko centrum propagacji drożdży, ale także dynamiczny ośrodek badawczy poświęcony fermentacji oraz cenione centrum oceny jakości. Celem firmy jest przesuwanie granic smaku i innowacji w świecie piwowarstwa.

Zakres współpracy

Stworzenie sklepu internetowego dla Yeast Side Labs od samego początku współpracy wymagało dopasowania się do specyficznych potrzeb prowadzonego przez klienta modelu biznesowego. W ramach podjętych działań:

  • przygotowaliśmy wyróżniający się projekt graficzny,
  • wdrożyliśmy możliwość zmiany waluty PLN/EUR,
  • wdrożyliśmy formularz rejestracji klienta biznesowego z wymogiem akceptacji konta przez administratora sklepu,
  • skonfigurowaliśmy ukrywanie cen w sklepie dla niezalogowanych użytkowników,
  • wdrożyliśmy kalkulator cen zamówienia,
  • wdrożyliśmy niestandardowy moduł kontroli jakości zamówionych produktów.

Dodatkowo w efekcie współpracy stworzyliśmy bloga, skonfigurowaliśmy narzędzia analityczne niezbędne do prowadzenia przemyślanych działań marketingowych w internecie i nagraliśmy szkolenia z obsługi sklepu.

Sprawdź efekt współpracy: yeastsidelabs.com

Klient o współpracy

Adrian stworzył dla mnie stronę i sklep yeastsidelabs.com. Bezcenna współpraca! Imponująca wiedza, triki i rozwiązania proponowane przez Adriana przyczyniły się do gładkiego przejścia przez proces tworzenia i uzyskania bardzo satysfakcjonującego rezultatu. Polecam BrandRocks jako agencję do stałej współpracy z całego ♥️

Kamil Tomaszewski - Właściciel

Żółty wykrzyknik - znak rozpoznawczy agencji Kreatywnej Brandrocks.
Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź pozostałe realizacje

Zastanawiasz się nad współpracą?​

Wykonamy dla Ciebie stronę internetową! sklep internetowy! e-mail marketing! content marketing!

Jeśli szukasz agencji kreatywnej, która nie tylko pomoże Ci z marketingiem internetowym Twojej firmy, ale także będzie partnerem, na którym możesz polegać, to jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

Działamy lokalnie w Rzeszowie i w pełni zdalnie. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe.