...

Sklep internetowy dla producenta akcesoriów kosmetycznych

Sister Young

Sister Young to marka akcesoriów fryzjerskich i kosmetycznych, która swoją premierę miała w 2023 roku. Inspirując się codziennymi wyzwaniami związanymi z rozczesywaniem, suszeniem i stylizacją włosów, marka wprowadziła na rynek rewolucyjne szczotki do włosów. Firma, założona z myślą o byciu wsparciem jak „młodsza siostra”, zobowiązuje się do dostarczania produktów, które nie tylko ułatwiają codzienną rutynę, ale również promują zdrowie i piękno.

Zakres współpracy

W ramach współpracy z Sister Young, nasz zespół stworzył profesjonalny sklep internetowy, który odzwierciedla dynamiczny charakter marki i jej zrozumienie potrzeb współczesnych konsumentów.

Skoncentrowaliśmy się na zapewnieniu łatwej nawigacji i procesu zakupowego, przeprowadziliśmy szczegółową analizę słów kluczowych dla optymalizacji SEO oraz wdrożyliśmy newsletter. W sklepie dodaliśmy możliwość płatności w PLN i EUR oraz obsługę w językach polskim i angielskim, zwiększając dostępność i przyjazność witryny.

Dzięki zaimplementowanym narzędziom analitycznym, Sister Young może efektywnie monitorować ruch na stronie i dostosowywać swoje działania marketingowe, co stanowi solidną podstawę do dalszego rozwijania obecności marki w internecie.

Sprawdź efekty współpracy: https://sisteryoung.com/

Klient o współpracy

„Szukając agencji, która zrobi dla nas sklep, bałem się, że może i opowiemy, jaką mamy na niego wizję, ale koniec końców i tak dostaniemy po 2 tygodniach kompletnie różną od naszej wizji makietę i informację, że „teraz to musimy pracować już na tym”. No ale się zdziwiłem 🙂 Adrian ze swoim zespołem wywiązali się z tego wzorowo. Duży plus przede wszystkim za komunikację, bo momentami czułem się jak na konsultacjach – praktycznie każdy pomysł rozkładany na czynniki pierwsze, jasno wskazane plusy i minusy każdego rozwiązania, mnóstwo sugestii zamiast stawiania mnie przed faktem dokonanym, na zasadzie: „spójrz, przygotowaliśmy takie dwa warianty”, a nie: „zrobiłem tak”. Do tego copywriting na mega poziomie – jak widać można wczuć się w markę i to, czym się ona zajmuje, a nie tylko klepać teksty typowe dla Chatu :)”

Paweł Niemczyk

Żółty wykrzyknik - znak rozpoznawczy agencji Kreatywnej Brandrocks.
Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź pozostałe realizacje

Zastanawiasz się nad współpracą?​

Wykonamy dla Ciebie stronę internetową! sklep internetowy! e-mail marketing! content marketing!

Jeśli szukasz agencji kreatywnej, która nie tylko pomoże Ci z marketingiem internetowym Twojej firmy, ale także będzie partnerem, na którym możesz polegać, to jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

Działamy lokalnie w Rzeszowie i w pełni zdalnie. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe.