...

Strona internetowa dla stowarzyszenia psychologicznego

LSOZP

Lubelskie Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Psychicznego (LSOZP) jest organizacją non-profit, która zapewnia wsparcie osobom z problemami zdrowia psychicznego. Celem stowarzyszenia jest promocja i świadczenie pomocy psychologicznej.

Kluczowym wyzwaniem było stworzenie intuicyjnej strony internetowej, która odzwierciedlałaby wartości LSOZP, a także zwiększenie widoczności Stowarzyszenia w internecie. Klientowi zależało na stworzeniu strony internetowej w ciągu 1 miesiąca od nawiązania współpracy, co też zrobiliśmy.

Sprawdź efekt współpracy: https://lsozp.org/

Zakres współpracy

W ramach projektu wykonaliśmy następujące prace:

  • Projektowanie strony internetowej: Zaprojektowaliśmy nowoczesną, responsywną stronę internetową, która ułatwia dostęp do informacji o wszystkich placówkach prowadzonych przez stowarzyszenie i jego działaniach. Zadbaliśmy o to, by strona była przyjazna użytkownikowi i intuicyjna w nawigacji.
  • Konfiguracja Profili Firmy w Google: Wdrożyliśmy 9 Profili Firmy w Google, co pozwoliło na zwiększenie lokalnej widoczności LSOZP w wyszukiwarce i Google Maps. Profile zawierają wszystkie istotne informacje, takie jak godziny otwarcia, lokalizacje, dane kontaktowe i informacje o świadczonych usługach.

Efektem naszej pracy jest lepsza widoczność online LSOZP, co przekłada się na większą dostępność usług Stowarzyszenia dla osób potrzebujących wsparcia.

Klient o współpracy

„Pan Adrian wraz z zespołem wykonali kawał dobrej roboty.
Współpraca układała sie bardzo dobrze, utrzymany byl staly kontakt w sprawie strony, rozwiązań technicznych itp. zrealizowano moje propozycje, uwzględniając najnowsze trendy na stronach internetowych.
Zaproponowane rozwiązania były szczegółowo wyjaśnione. Nie było żadnych problemów z realizacją terminów i warunków umowy. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do ostatecznej wersji strony, jestem w pełni zadowolony. Bardzo polecam uslugi BrandRocks.”

Wojciech Kędziora

Żółty wykrzyknik - znak rozpoznawczy agencji Kreatywnej Brandrocks.
Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź pozostałe realizacje

Zastanawiasz się nad współpracą?​

Wykonamy dla Ciebie stronę internetową! sklep internetowy! e-mail marketing! content marketing!

Jeśli szukasz agencji kreatywnej, która nie tylko pomoże Ci z marketingiem internetowym Twojej firmy, ale także będzie partnerem, na którym możesz polegać, to jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

Działamy lokalnie w Rzeszowie i w pełni zdalnie. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe.