...

Landing page + platforma kursu online

Kurs Komplet Marketera

Kurs Komplet Marketera to niezastąpione źródło wiedzy i narzędzi dla Social Media Managerów, freelancerów i marketerów, którzy dążą do doskonalenia swojego rzemiosła w dziedzinie marketingu online.

Stworzony przez Julię Florczak kurs pozwala poprawić jakość swojej pracy i efektywniej działać, aby osiągać sukces online. Wiedza przekazywana w ramach kursu sięga poza samą promocję w mediach społecznościowych, zaczynając od fundamentalnych koncepcji tradycyjnego marketingu.

Zakres współpracy

W ramach współpracy z Julią stworzyliśmy gotową do sprzedaży platformę kursów online. Zgodnie z wymogami klienta zaprojektowaliśmy atrakcyjny landing page sprzedażowy, skonfigurowaliśmy wygodne metody płatności, oraz narzędzia analityczne umożliwiające monitorowanie sprzedaży.

Służyliśmy pomocą podczas uruchomienia przedsprzedaży oraz obsługi platformy. Oddając realizację przygotowaliśmy nagrania instruktażowe, które ułatwią zarządzanie platformą w przyszłości.

Sprawdź efekt współpracy: juliaflorczak.com

Klient o współpracy

„Jestem wymagająca względem tego typu współprac, a tutaj nawet nie miałabym się do czego przyczepić. Od samego początku do końca Adrian jest o krok przede mną, informuje co trzeba zrobić a co odradza. Świetny specjalista z szeroką wiedzą i kompleksowym wsparciem :)”

Julia Florczak - Właściciel

Żółty wykrzyknik - znak rozpoznawczy agencji Kreatywnej Brandrocks.
Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź pozostałe realizacje

Zastanawiasz się nad współpracą?​

Wykonamy dla Ciebie stronę internetową! sklep internetowy! e-mail marketing! content marketing!

Jeśli szukasz agencji kreatywnej, która nie tylko pomoże Ci z marketingiem internetowym Twojej firmy, ale także będzie partnerem, na którym możesz polegać, to jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

Działamy lokalnie w Rzeszowie i w pełni zdalnie. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe.