...
Wizualizacja przedstawiająca stronę internetową zrealizowaną dla firmy Kluz Meble

Strona internetowa dla producenta mebli na wymiar

Kluz Meble

Firma Kluz Meble specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli na wymiar, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i przestrzeni klienta.

Meble te charakteryzują się eleganckim designem, funkcjonalnością i trwałością, co pozwala na ich długotrwałe użytkowanie. Oprócz tego firma świadczy usługi transportu i montażu mebli, oferując kompleksowe rozwiązania dla swoich klientów.

Zakres współpracy

Efektem współpracy jest elegancka, profesjonalna strona internetowa, którą stworzyliśmy. Od początku realizacji klientowi zależało na minimalistycznym i schludnym designie, co udało nam się osiągnąć.

W ramach realizacji stworzyliśmy również treści oraz skonfigurowaliśmy narzędzia analityczne i skrzynki mailowe dla firmy. Zaprojektowana strona internetowa jest przede wszysktim funkcjonalna i doceniana przez klientów.

Sprawdź efekt współpracy: kluzmeble.pl

Wizualizacja strony internetowej dla firmy Kluz Meble na urządzeniach mobilnych

Klient o współpracy

Nasza firma potrzebowała strony www, która będzie świetnie wyglądała, wyróżniała się w Internecie i jednocześnie była przejrzysta. Zgłosiliśmy się do BrandRocks z polecenia i nie żałujemy. Jesteśmy wręcz zachwyceni współpracą z Panem Adrianem. Zawsze pomocny, dostępny i co najważniejsze dzięki doświadczeniu potrafi doradzić najlepsze rozwiązania. Od początku współpracy dało się zauważyć pełen profesjonalizm. Już zamówiliśmy w BrandRocks kolejne zlecenie…

Arkadiusz Kluz - Własciciel

Żółty wykrzyknik - znak rozpoznawczy agencji Kreatywnej Brandrocks.
Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź pozostałe realizacje

Zastanawiasz się nad współpracą?​

Wykonamy dla Ciebie stronę internetową! sklep internetowy! e-mail marketing! content marketing!

Jeśli szukasz agencji kreatywnej, która nie tylko pomoże Ci z marketingiem internetowym Twojej firmy, ale także będzie partnerem, na którym możesz polegać, to jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

Działamy lokalnie w Rzeszowie i w pełni zdalnie. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe.