...
Wizualizacja przedstawia sklep internetowy birzu.pl wykonany przez Agencję Kreatywną BrandRocks

Sklep internetowy z biżuterią handmade

Birzu Pracownia

Sklep internetowy birzu.pl w swojej ofercie posiada ręcznie wykonaną biżuterię z kamieni naturalnych. Marka kieruje swoje produkty głównie do kobiet w wieku od 20 do 35 lat, ceniących rękodzieło oraz wysoką jakość produktów.

Od początku realizacji zależało nam, aby nowy sklep internetowy był prosty, przejrzysty oraz elegancki – i właśnie taki powstał.

Zakres współpracy

W ramach współpracy powstał sklep internetowy przystosowany do obsługi na urządzeniach mobilnych. W witrynie wdrożone zostały narzędzia analityczne umożliwiające śledzenie ruchu użytkowników i prowadzenie efektywnych działań promocyjnych.

Stworzono także treści oraz profile marki w mediach społecznościowych.

Na podstawie przeprowadzonej analizy opracowaliśmy propozycję artykułów blogowych, a następnie napisaliśmy je i opublikowaliśmy w witrynie. Sprawiło to, że marka cały czas dociera do nowych odbiorców i pozyskuje klientów z wyszukań organicznych w wyszukiwarce Google.

Sprawdź efekt współpracy: birzu.pl

Wizualizacja widoku mobilnego sklepu internetowego birzu.pl wykonanego przez BrandRocks

Klient o współpracy

„Bardzo miło wspominam współpracę z agencją BrandRocks. Podczas realizacji projektu zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalizm, elastyczność i kreatywność ze strony zespołu. Zawsze służyli pomocą i radą, a także szybko reagowali na nasze potrzeby i sugestie. Dzięki ich zaangażowaniu udało nam się osiągnąć zamierzone efekty.

Sklep internetowy, który stworzyliśmy pomógł nam zwiększyć sprzedaż i jest doceniany przez klientów.”

Karolina Pieniążek - Właściciel

Żółty wykrzyknik - znak rozpoznawczy agencji Kreatywnej Brandrocks.
Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź pozostałe realizacje

Zastanawiasz się nad współpracą?​

Wykonamy dla Ciebie stronę internetową! sklep internetowy! e-mail marketing! content marketing!

Jeśli szukasz agencji kreatywnej, która nie tylko pomoże Ci z marketingiem internetowym Twojej firmy, ale także będzie partnerem, na którym możesz polegać, to jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

Działamy lokalnie w Rzeszowie i w pełni zdalnie. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe.