...

Strona internetowa dla szkoły języków obcych

BeLingual

BeLingual to szkoła językowa z Rzeszowa specjalizująca się w nauce języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Instruktorzy BeLingual to doświadczeni lingwiści, którzy kochają to, co robią. Dzięki własnym sukcesom w nauce języków doskonale rozumieją wyzwania, z jakimi mierzą się na co dzień uczniowie.

Wykonując stronę internetową dla szkoły językowej skupiliśmy się przede wszystkim na łatwej nawigacji i przejrzystym przedstawieniu oferty. Potencjalny odbiorca strony internetowej szybko się na niej odnajdzie i dotrze do informacji, które go interesują. Może on znaleźć w witrynie najważniejsze informację na temat zajęć, cenniki oraz możliwość umówienia siebie lub swojego dziecka na zajęcia.

Zakres współpracy

Projektując stronę internetową dla Tomka postawiliśmy na proste, ale sprawdzone rozwiązania. W ramach realizacji stworzone zostały umieszczone w witrynie treści, a także opisy i tytuły SEO.

Dodatkowo wdrożony został blog, a także moduł sklepowy, który umożliwi firmie sprzedaż materiałów edukacyjnych do samodzielnej nauki, takich jak e-booki, kursy, czy zeszyty ćwiczeń.

Jeśli chcesz samodzielnie zapoznać się z efektem naszej pracy odwiedź stronę internetową: belingual.pl.

Klient o współpracy

„Bardzo profesjonalne podejście oraz przyjazna atmosfera w trakcie współpracy – od projektu aż po ostatnie szczegóły. Wykonanie strony internetowej bardzo profesjonalne, dostosowane do marki. Firma dba o przyjazną atmosferę oraz dopracowanie wszystkiego tak, aby efekt był zadowalający dla klienta. Polecam!”

Tomasz Kiebała - Właściciel

Żółty wykrzyknik - znak rozpoznawczy agencji Kreatywnej Brandrocks.
Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź pozostałe realizacje

Zastanawiasz się nad współpracą?​

Wykonamy dla Ciebie stronę internetową! sklep internetowy! e-mail marketing! content marketing!

Jeśli szukasz agencji kreatywnej, która nie tylko pomoże Ci z marketingiem internetowym Twojej firmy, ale także będzie partnerem, na którym możesz polegać, to jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

Działamy lokalnie w Rzeszowie i w pełni zdalnie. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe.